Bespoke Tailoring

Bespoke Tailoring je najluxusnejší a najdokonalejší spôsob zhotovenia obleku na mieru, ktorý má hodnotu niekoľko tisíc eur. Odev je vyrobený tak, aby novému majiteľovi dokonale sedel a každý kus je jedinečný. Pri tomto type výroby sa používajú len tie najkvalitnejšie prírodné materiály. Kašmír, bavlna, vlna. Bespoke tailoring je výroba obleku na mieru, kde modelár vytvára strih priamo na materiál, krajčír oblek ušije ručne a klientovi počas troch skúšok upraví tak, aby mu dokonale padol.

MÁM ZÁUJEM

Made to Measure

Móda made to measure je ekvivalentom dámskej pret-a-porter (ready-to-wear). V prípade made to measure ide o štandardný, vopred daný strih, podľa ktorého vám v krajčírskom salóne, avšak s istými úpravami (napríklad dĺžka rukávov, šírka a dĺžka nohavíc, šírka saka), ušijú oblek. Made to measure je teda úprava konfekčného obleku na základe individuálnych mier klienta.

MÁM ZÁUJEM

Látky od popredných európskych dodávateľov

V každej kategórii Vám ponúkame exkluzívne materiály najvyššej kvality od popredných výrobcov a dodávateľov látok týchto značiek:

Dormeuil – je to TOP výrobca luxusných látok so sídlom vo Francúzsku a tradičnou výrobou v Anglicku. Jeho zrod siaha do roku 1842. História značky Dormeuil je pretkaná neustálym hľadaním vzácností a luxusu. Dominic Dormeuil skúma chovy po celom svete a každý rok vyberá tie najcennejšie vlnené vlákna z ktorých potom produkuje výnimočné tkaniny. Kvalita tkanín značky Dormeuil je zaručená tkaním generáciami uznávaných remeselníkov. Na mieru šité odevy z luxusných látok značky Dormeuil sú skutočnou investíciou a je potešením si ich obliekať.

A značka L´Art de Rado, je jediný slovenský výrobca, ktorý má na Slovensku výhradné zastúpenie pre materiály značky Dormeuil.

Holland & Sherry – je anglický výrobca, ktorého história sa dátuje od roku 1836. Holland & Sherry dodáva svoje látky prestížnym krajčírom a luxusným značkám po celom svete. Aj v súčasnej dobe sa neustále zaoberá výskumom stále jemnejších a luxusnejších vlákien a tkanín a získavaním tých najlepších prírodných vlákien, od luxusnej 100% česanej vlny 240´S až k čistému kašmíru či čisto česanej Vicune.

Carnet – je to taliansky dodávateľ, ktorý vyrába a distribuuje svoje špičkové textílie do ateliérov, showroomov, dizajnérom, špičkovým výrobcom odevov a špecialistom šijúcich odevy na mieru po celom svete, ponúkajúc tak kolekcie značky Ungaro, ako aj kolekcie vlastnej značky. Od farebných potláčaných tkanín cez hodváb až po vlnu ponúka Carnet iba tie najkvalitnejšie tkaniny na dámske aj pánske oblečenie. Každý rok Carnet ponúka v priemere 1.500 nových vzorov, ktoré má dostupné na sklade.

Marzotto Tessuti – tento taliansky dodávateľ je globálnym lídrom vo výrobe kvalitnej česanej vlny a tkanín z ušľachtilých vlákien pre pánske a dámske odevy. Spoločnosť neustále vyvíja svoje produktové portfólio v súlade s výskumným vývojom a inováciami a vyniká predovšetkým špecifickosťou povrchovej úpravy tkanín. Marzotto Tessuti má viac ako 180-ročnými skúsenosťami vo výbere surovín, v dizajne a vo výrobe. Vášeň, štýl a dôsledná pozornosť ku kvalite a dizajnu sú prvky, ktoré najlepšie odrážajú tieto výrazné talianske tkaniny.