Košele na mieru

Košeľa je jednoznačne neoddeliteľnou súčasťou vášho obleku, šatníka a celkového imidžu. Rovnako ako dobre padnúci oblek aj dokonalá košeľa šitá na mieru vám umožňuje cítiť sa celý deň ako v bavlnke. A keď hovoríme ako v bavlnke, myslíme tým bavlnu z najkvalitnejších egyptských plantáží.

Egyptská bavlna sa pestuje na vymedzených plochách východne od delty Nílu, kde sú len minimálne výkyvy teplôt a vysoká vlhkosť vzduchu vďaka častým dažďom. Je to ideálne prostredie pre výrobu jednotných, pravidelných, tenkých, dlhých a odolných bavlnených vlákien.

Košele na mieru značky L´Art de Rado úplne zmenia Váš život. V našich košeliach sa budete cítiť vždy pohodlne, akoby sa stali Vašou druhou kožou.

MÁM ZÁUJEM

Látky od popredných európskych dodávateľov

Základnou podmienkou pre kvalitnú košeľu je určite kvalitný materiál. Ten pre Vás nakupujeme len od overených európskych výrobcov týchto značiek:

Vznik spoločnosti Tessitura Monti sa dátuje už do 2. ½ 19.storočia, kedy Giorgio Guiseppe Monti začal tkať na remeselnom stave. Dnes už ide o dynamickú, konkurencieschopnú spoločnosť, ktorá sa neustále vyvíja a je vždy schopná zachytiť rôzne príležitosti pochádzajúce z globálneho trhu.
Aktuálne spoločnosť Tessitura Monti ponúka viac ako 4000 košeľových textílií v 3 kolekciách Pronto Monti, I dogi a princ Rose, ktoré sa neustále obnovujú. Široký výber obsahuje veľmi kvalitné textílie vyrobené z jednoduchej priadze, skrútenej a dvojvrstvovej priadze z najjemnejšej egyptskej bavlny.

Tkaniny značky Induo® sú vyrobené patentovanou technológiou a sú odolné voči škvrnám a poteniu a zároveň zachovávajú rovnaký pocit a pohodlie ako akákoľvek iná bavlna.
Materiály Induo® sú odpudivé a zároveň priedušné. Voduodpudivé neznamená vodotesné a teda látky Induo® sú schopné od svojho povrhcu odpudzovať kvapaliny… ale len do určitého bodu. Ak je látka vystavená pomerne vysokej úrovni tlaku, kvapalina môže preniknúť do tkaniny. Čo znamená, že počas prania v práčke sa pod tlakom, ktorý práčka vyvíja, voda spolu s pracím prostriedkom do tkaniny dostanú. Ale pokiaľ látku kvapalinou (vodou, kávou, vínom….) len oblejete, materiál túto kvapalinu odpudí. Priedušnosť látok Induo® zabezpečuje, že váš pot sa vďaka vodoodpudivosti do látky nevpije a nevytvorí tak žlté zapáchajúce škvrny, ale pot sa odparí do vzduchu ako plyn, ktorá sa vďaka priedušnosti tkaniny rýchlo rozptýli.