Pánska módna značka L´Art de Rado ponúka komplexnú starostlivosť a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Spoločne s vami premeníme vaše predstavy o dokonalom obleku na skutočnosť. Pretože my nešijeme len obleky, my šijeme výnimočnosť.

Vznik značky

Vznik značky L´Art de Rado sa datuje do roku 2012, jej korene však siahajú oveľa ďalej do histórie. Zakladateľom a nositeľom značky L´Art de Rado je módny dizajnér Rado Žofčin, ktorý sa remeslu pánskej módy venuje už od svojich školských čias. Vedomosti a skúsenosti získané v škole a v práci pre viaceré pánske módne domy teraz uplatňuje a naďalej rozvíja u svojej vlastnej značky.

Zameranie značky

Vývoj módy k individualite sa nedá zastaviť ani na Slovensku. Hlavným kusom v šatníku muža sa stáva hlavne perfektne padnúci oblek na mieru, vyrobený z kvalitných a výhradne prírodných materiálov, priamo podľa želaní klienta. Toto spojenie kvality a luxusu nájdete pod módnou značkou L´Art de Rado, ktorá sa špecializuje na exkluzívnu pánsku módu pod hlavičkou elegantného a solídneho imidžu. Hlavným zámerom značky je obsiahnuť šatník biznismenov a vytvoriť originálny a individuálny štýl každého klienta s dôrazom na kvalitu prevedenia.

Naša filozofia

ŽELANIA KLIENTA – rešpektujeme želania a vkus klienta, nesnažíme sa vnútiť klientovi niečo, s čím sa nestotožňuje len preto, že je to najnovší módny trend či výstrelok.

KVALITA PREVEDENIA – dbáme na kvalitu ručnej práce a precíznosť prevedenia každého detailu. Využívame predovšetkým najkvalitnejšiu technológiu šitia „BESPOKE TAILORING“.

ZÁRUKA SPOKOJNOSTI – našim klientom poskytujeme 100% záruku spokojnosti, pretože chceme, aby sa k nám každý klient opäť vrátil.

DISKRÉTNOSŤ – nechválime sa, akých známych ľudí obliekame, pretože rešpektujeme súkromie každého nášho klienta.

Čím sa líšime?

KVALITA, KVALITA, KVALITA – to je pre nás alfou a omegou, či už je to kvalita používaných materiálov, kvalita šitia a v neposlednom rade kvalita poskytovaných služieb. Preto ako jediní slovenskí výrobcovia šijeme oblečenie vo svojej vlastnej krajčírskej dielni použitím pôvodnej tradičnej technológie BESPOKE TAILORING. Používame len tie najkvalitnejšie materiály od popredných európskych dodávateľov. Klientom poskytujeme komplexné služby od poradenstva až po záručný a aj pozáručný servis. To znamená, že naša starostlivosť o klienta odovzdaním hotových výrobkov určite nekončí. Pretože my nešijeme len obleky, my šijeme výnimočnosť.

MA Art. Radoslav Žofčin, MBA

Fashion designer

Kontaktuj ma

Ing. Lucia Sieglová

Fashion designer

Kontaktuj ma

Valéria Marčišovská

Fashion designer

Kontaktuj ma

Dana Žofčin

Marketing, PR

Kontaktuj ma