KRAJČÍR/-KA, STRIHAČ/-KA, MODELÁR/-KA STRIHOV

Módna značka L´Art de Rado hľadá do svojej krajčírskej dielne v Trenčíne kvalifikovaných zamestnancov na pozície krajčír/krajčírka, strihač/strihačka a modelár/modelárka strihov.

Náplňou práce je šitie pánskych odevov na pozíciu krajčír/krajčírka a modelovanie pánskych strihov a strihanie na pozíciu strihač/strihačka a modelár/modelárka.

Požadujeme minimálne stredoškolské odevné vzdelanie a prax minimálne 3 roky v odbore. Skúsenosti s pánskou módou sú nevyhnutnosťou.

Ponúkaný plat je minimálne 600€/brutto. Jeho konečná výška závisí od praxe a dosiahnutej odbornosti.

Ak spĺňaš uvedené požiadavky, si samostatný/á a máš chuť učiť sa a neustále sa zdokonalovať, pošli svoj životopis na info@artderado.sk, alebo vyplň formulár a rovno si dohodni s nami stretnutie.

FASHION DESIGNER

Módna značka L´Art de Rado hľadá nové posily do svojho obchodného tímu.

Ak si komunikatívny/a, samostatný/á, máš príjemné vystupovanie, zaujímaš sa o módu a zároveň sa chceš sám/a rozhodovať o svojom čase a aj o tom, koľko chceš zarobiť, pošli svoje CV na info@artderado.sk, alebo vyplň formulár a rovno si dohodni s nami stretnutie.

BRIGÁDA PRE TEBA

Módna značka L´Art de Rado hľadá komunikatívneho/u, empatického/ú a zodpovedného/ú vysokoškoláka/čku. Ak máš chuť pracovať a máš voľné cca 2 hodinky denne, ale nechceš ich len tak premrhať, pridaj sa k nám a zarob si vreckové navyše. Tvojou úlohou bude telefonická a mailová komunikácia s potenciálnymi klientmi. Za Tvoje úsilie Ti ponúkame plat 200€/mesačne + odmeny. Tak ak máš záujem, pošli svoje CV na info@artderado.sk, alebo vyplň formulár a rovno si dohodni s nami stretnutie.

Tu nám môžete poslať svoj životopis:

Súhlasím so spracovaním a uchovaním mnou zadaných údajov za účelom vytvorenia príležitosti pre dotknutú osobu uzavrieť s "prevádzkovateľom" obchodnoprávnu zmluvu, predmetom ktorej bude dodanie služieb poskytovaných dotknutou osobou. "Prevádzkovateľ" je spoločnosť ADR s.r.o., IČO: 46846204, DIČ: 2023615792, so sídlom: Grösslingová 8, 811 09 Bratislava, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu BA I., Oddiel: sro vložka č.: 84501/B, emailová adresa: info@artderado.sk. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.* povinný údaj